Історія створення

Раду молодих вчених і спеціалістів (РМВіС), згодом – Раду молодих вчених, було створено 12.02.2007 р. на базі Інституту гідротехніки та меліорації (ІГіМ НААН) з метою об’єднання наукової молоді, вираження її інтересів, насамперед, в професійній сфері та в соціальних проблемах. Головою РМВіС було обрано Рябкова С.В. (відділ систем зрошення та техніки поливу), заступником голови – Ковтуновича І.В. (відділ гідротехніки), секретарем – Пендак Н.В. (науково-організаційний відділ).

Щороку, згідно Положення РМВіС, проходило переобрання складу Ради: голови, заступника голови і секретаря. У 2011 р. було змінено назву Інституту на “Інститут водних проблем і меліорації НААН”.

У 2012 році на загальних зборах РМВіС було обрано новий склад Ради: головою було обрано Сидоренко О.О. (відділ екології водних об’єктів і меліорованих земель), заступником голови – Амарі А.О. (відділ агроресурсів та використання меліорованих земель), секретарем – Матвієць О.М. (відділ зрошувальних меліорацій) та по одному представнику з кожної лабораторії.

У 2013 році на загальних зборах РМВіС було розширено склад Ради: головою обрано Сидоренко О.О. (відділ екології водних об’єктів і меліорованих земель), заступником голови з наукової роботи – Амарі А.О. (відділ агроресурсів та використання меліорованих земель), заступником голови з соціальних питань – Діденко Н.О. (відділ агроресурсів та використання меліорованих земель), секретарем – Матвієць О.М. (відділ зрошувальних меліорацій), заступником секретаря – Боженко Р.П. (відділ водних ресурсів), а згодом заступником секретаря було обрано Чорну К.І. (відділ агроресурсів та використання меліорованих земель), та оновлено склад представників з кожної лабораторії.

У 2017 році на зборах РМВ було розширено склад Ради: головою обрано Діденко Н.О. (відділ агроресурсів та використання меліорованих земель), заступником з наукової роботи – Купедінову Р.А. (відділ зрошення), заступником з соціальних питань – Бутенко Я.О. (відділ інформаційних технологій та маркетингу інновацій), секретарем – Таргонія М.М. (відділ інформаційних технологій та маркетингу інновацій), а з 2018 р. секретарем було обрано Білоброву А.С. (відділ агроресурсів та використання меліорованих земель).

У 2021 році на зборах РМВ було переобрано склад Ради: головою обрано Мосійчук Я.Б. (відділ водних ресурсів), заступником з наукової роботи – Харламова О.І. (відділ дренажу), заступником з соціальних питань – Коваленка І.О. (відділ зрошення), секретарем – Марика С.В. (відділ водних ресурсів).