V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «РОЛЬ МЕЛІОРАЦІЇ ТА ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЗЕМЛЕРОБСТВА»

8 грудня 2022 року за допомогою платформи Zoom пройшла V міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Роль меліорації та водного господарства у забезпеченні сталого розвитку землеробства».

Метою конференції було ознайомлення із основними досягненнями науки і виробництва у сфері меліорації та водного господарства, обмін думками щодо сталого розвитку землеробства та можливостей впровадження розробок молодих учених у сучасних умовах сільськогосподарського виробництва.

Організатором конференції є Інститут водних проблем і меліорації НААН України, проведенню сприяли: Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Інститут водного господарства ім. Цотне Мірцхулава Грузинського технічного університету (Грузія), Білостоцький технологічний університет (Польща), Державний університет штату Огайо (США).

 

У заході взяли участь близько 30 зареєстрованих осіб.

Відкрили конференцію з вітальними словами молодим вченим директор Інституту водних проблем і меліорації НААН України Михайло ЯЦЮК, перший проректор – проректор з навчальної роботи Дніпровського державного аграрно-економічного університету Дмитро ОНОПРІЄНКО, професор факультету будівництва та природокористування Білостоцького технологічного університету Марія ВАЛЕРІ.

З доповідями виступили молоді вчені України та Польщі:

Анна КРИСЖТОПІК з Білостоцького технологічного університету розповіла про концентрації фармацевтичних речовин у поверхневих водах, Ігор КОВАЛЕНКО з Інституту водних проблем і меліорації НААН доповів про вплив параметрів підґрунтового краплинного зрошення на продуктивність томата розсадного, Аліна КОРОБКО з Вінницького національного аграрного університету виступила з доповіддю «Порівняльна оцінка адаптивних сортів сої», Сергій МАРИСИК з Інституту водних проблем і меліорації НААН поділився досвідом визначення гідравлічної крупності сорбентів для очищення води, Олексій ХАРЛАМОВ з Інституту водних проблем і меліорації НААН розповів про використання альтернативних джерел енергії для роботи дренажних систем.

Підсумував конференцію директор Інституту водних проблем і меліорації НААН України Михайло ЯЦЮК.

 

За результатами проведення конференції сформовано електронний збірник матеріалів з присвоєним цифровим ідентифікатором DOI у CrossRef.

 

2 коментарі до “V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «РОЛЬ МЕЛІОРАЦІЇ ТА ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЗЕМЛЕРОБСТВА»”

  1. Макарова сказав:

    Вітаю, коли буде зроблено збірку матеріалів конференції?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 3 =