Зустрічі з керівниками наукових установ, дослідних господарств, науковцями та фермерами у рамках спільного українсько-американського проекту

У рамках спільного українсько-американського проекту між Державним університетом штату Огайо та Інститутом водних проблем і меліорації НААН  18-19 червня відбулися зустрічі з науковцями та директором Інституту зрошуваного землеробства НААН Раїсою Вожеговою, де було обговорено результати проекту та подальші плани.
Продовжили обговорення майбутніх планів з Віктором Найдьоновим (директором ДПДГ «Асканійське») та Наталією Гальченко (директором Асканійської дослідної станції), побували у сертифікованій лабораторії.
Також відвідали дослідні поля у с. Великий Клин, зустрілися з фермером Андрієм Щедріновим, що в посушливих умовах півдня України без зрошення намагається контролювати вологу та покращувати якість грунту використовуючи нульові технології.

організатором даних зустрічей в рамках проекту була с.н.с. відділу зрошення та дренажу та голова Ради молодих учених Діденко Н.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один + семнадцать =