The DANURELY-WS Danube Youth Leadership Stakeholders Roundtable: “Empowering the next generation in water management”, November 2024, in Bratislava

26-27 листопада 2024 року в Словацькому гідрометеорологічному інституті відбувся Круглий стіл зацікавлених сторін у молодіжному лідерстві Дунаю на тему: «Розширення можливостей наступного покоління в управлінні водними ресурсами». Ця надихаюча подія, що є частиною проєкту DANUrely, об’єднала представників молоді та міжнародних експертів з водних ресурсів з усіх країн EUSDR (Стратегія ЄС для Дунайського регіону) для спільного вирішення актуальних проблем управління водними ресурсами.

Наукова програма заходу включала лекції провідних експертів:

  • Пріможа Скртa – експерта з фінансування ЄС та транснаціонального співробітництва;
  • Елени Масліах-Гілкарової – експертки з міжнародних комунікацій, управління проєктами, стратегічних комунікацій, громадської участі та питань водної безпеки;
  • Андреа Врановської – гідрогеолога Інституту водних досліджень;
  • Анни Маринич – представниці Міжнародної комісії з питань басейну річки Сава;
  • Іванни Корн Варги – експертки з рішень, заснованих на природі, та відновлення прісноводних ресурсів, Глобального водного партнерства Центральної та Східної Європи.

Основні моменти заходу включали:

  • обговорення екологічних викликів та майбутнього управління водними ресурсами;
  • спілкування з молодими лідерами та експертами;
  • розробку стратегій для розвитку лідерства молоді, впровадження цифрових інновацій та сталої мобілізації ресурсів.

Організаторами круглого столу виступили:
Глобальне водне партнерство Центральної та Східної Європи (GWP-CEE) у співпраці з Пріоритетною областю 4 («Якість води») та Пріоритетною областю 7 («Суспільство знань») EUSDR, а також Глобальне водне партнерство Словаччини.

Учасниками заходу стали представники Німеччини, Австрії, Словаччини, Угорщини, Хорватії, Сербії, Болгарії, Румунії, Молдови та України.

В рамках реалізації багаторічного проєкту «Контроль безпеки та ризиків забруднення Чорного моря за допомогою числових моделей» (NATO SPS Multi-Year Project, SPS Ref.No. G6028, Control of Black Sea Safety and Pollution Risks Using Numerical Models) участь у заході взяла заступник завідувача відділу водних ресурсів, голова Ради молодих вчених Інституту водних проблем і меліорації, доктор філософії Ярослава Мосійчук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 6 =