Участь у Зимовій Школі молодого науковця 2.0

Провела роботу Зимова Школа молодого науковця Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в рамках реалізації проєкту British Council «Активні громадяни» та спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку». Заняття проходили у форматі ZOOM-конференції з 7 лютого по 13 лютого 2022 р.

Головна мета Зимової Школи молодого науковця — формування унікального освітньо-наукового простору, що сприятиме підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного молодого вченого.

Програма Школи складалась з двох частин: теоретичні лекції, що забезпечували формування необхідної бази знань та практичної частини – бази завдань, націлених на закріплення результатів тренінгів та формування особливого індивідуального професійного портрету молодого науковця.

Фасилітаторами Школи були Олеся Ващук та Андрій Ізовіта. Залучені експерти протягом тижневого курсу допомагали отримати нові знання, навички та досвід у вирішенні актуальних питань наукового пізнання, сприйняття себе як активного громадянина у науковій спільноті та дозволять впровадити принципи розвитку особистості в своїй професійній діяльності в межах методики British Council «Активні громадяни»:

ШЕПІТЬКО МИХАЙЛО — доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого провів тренінг на тему: «Вступ до програми «Активні громадяни», «Визнання молодого вченого у форматі «Я: ідентичність і культура»;

СІМАХОВА АНАСТАСІЯ — доктор економічних наук, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету, доцент презентувала тренінг «Цінність міжкультурного діалогу для молодого вченого»;

ПОЛІЩУК ЄВГЕНІЯ — доктор економічних наук, професор, професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» провела тренінг на тему: «Комунікація та методи ведення діалогу»;

ХИЖНЯК ОЛЕКСАНДР — начальник Управління міжнародних відносин, професор кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна; професор кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, соціологічний факультет розповів про: «Громада. Вчений — активний учасник громади»;

МАКАРУК ЛАРИСА — доктор філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, декан факультету іноземної філології Волинського національного університету імені Лесі Українки презентувала тренінг на тему: «Громада. Вчений — активний учасник громади».

КРАСОВСЬКА ГАЛИНА — доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету, координаторка ГО «Прогресильні» провела тренінг на тему: «Соціальна дія у діяльності вченого».

ПРОХОРЧУК ОЛЕКСАНДР — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та реабілітації "НУБіП України", Голова СМВ Гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України розповів про «Планування соціальної дії та втілення її у громаді».

Проєкт реалізується за підтримки проєкту Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості, що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

Участь у Зимовій Школі від ІВПіМ НААН прийняли і наші молоді вчені, а саме Мосійчук Ярослава та Коваленко Ігор. Учасники Школи отримали унікальну можливість спілкування з коучерами та фасилітаторами, отримали нові знання, навички та досвід у вирішенні актуальних питань наукового пізнання, сприйняття себе як активного громадянина у науковій спільноті та впровадження принципів розвитку особистості в своїй професійній діяльності в межах методики British Council «Активні громадяни».

 

Детальніше з роботою Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та актуальними подіями можна ознайомитись за посиланням:

https://www.facebook.com/youngscientists.ua/

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать + три =