Вебінари, присвячені питанням використання бібліографічних та повнотекстових баз даних, інструментів, які застосовуються для проведення досліджень

Протягом липня-серпня цього року відбудеться низка вебінарів, присвячених питанням використання бібліографічних та повнотекстових баз даних, інструментів, які застосовуються для проведення досліджень.

Компанія Elsevier проведе серію вебінарів українською та англійською мовами у рамках проекту «Літня академія Elsevier» . Вебінари будуть присвячені питанням роботи з базами даних ScienceDirect та Scopus, публікації результатів досліджень, підготовці заявок для отримання грантового фінансування.
Інформація про вебінари, що додається, доступна на навчальній платформі ElsevierOnline Traning Hub за посиланням: bit.ly/3sanvri. На цій платформі також буде можливість переглянути вебінари в записі після їх проведення.
Компанія Clarivate 6 та 8 липня 2021 року проведе вебінари українською мовою, присвячені використанню бази даних Web of Science, авторських ідентифікаторів Publons/ResearcherID, ORCID та ін., а також оновленого інструмента Journal Citation Reports.
Вебінари розраховані для українських вчених, редакторів та членів редколегій наукових видань, аспірантів і студентів, фахівців бібліотек. Для участі у вебінарах усім бажаючим необхідно зареєструватися, перейшовши за відповідним посиланням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 − четыре =