Конкурс монографія на грант

У рамках Меморандуму про партнерство та співробітництво між Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Видавничого дому «Гельветика» оголошується конкурсний відбір кращих монографій молодих вчених за фінансової підтримки Видавничого дому «Гельветика».

Конкурс проводиться з метою сприяння діяльності науковців, забезпечення належних умов для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників, створення спільних науково-освітніх та науково-дослідних структур, реалізація науково-освітніх та науково-дослідних проектів шляхом розвитку співробітництва між Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Видавничого дому «Гельветика».

Організатором Конкурсу є Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України (далі – Організатор). Співорганізатором конкурсу є Видавничий дім «Гельветика».

Учасниками конкурсу є молоді вчені самоврядних молодіжних організацій, закладів вищої освіти та наукових установ усіх форм власності, які фахово займаються науковою діяльністю віком до 35 років (до 40 років – для докторантів та докторів наук).

Основні завдання Конкурсу:

1) визначення кращих сучасних наукових здобутків молодих вчених у номінаціях Конкурсу;

2) сприяння популяризації наукових і методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти;

3) підтримка розвитку національного наукового книговидання;

4) публічне визнання досягнень молодих вчених як інструмент заохочення до подальших напрацювань.

Конкурс проводиться на засадах добровільності, відкритості, прозорості.

Заявки надсилаються протягом 1 місяця від дня оголошення Конкурсу за формою: https://forms.gle/QoiZCGd6d27vjN1QA .

appendix6

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + шесть =