Інформація щодо участі в конкурсах на здобуття державних премій і стипендій для молодих учених на 2021 рік

Щорічно проводяться наступні конкурсні відбори на здобуття:

  • щорічної Премії Президента України для молодих учених.

Присуджується щороку до сорока премій у розмірі 40 тисяч гривень кожна. Роботи, висунуті на здобуття щорічної премії Президента України для молодих учених, Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки приймає щороку до 1 березня.

  • щорічної Премії Верховної ради України молодим ученим.

Присуджується щороку до 30 Премій у розмірі 60 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня року, наступного за роком подання робіт на отримання Премії. Термін подання робіт до Національної академії аграрних наук України з 2 січня до 1 березня включно.

  • іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених — докторів наук.

На здобуття стипендії можуть висуватися молоді вчені громадяни України, які мають науковий ступінь доктора наук, та вік яких на весь час отримання стипендії не перевищує 40 років. Щороку на конкурсних засадах призначаються до 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених — докторів наук із щомісячною виплатою кожної у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня року отримання стипендії. Стипендії можуть призначатися, повторно. Термін подання документів до Національної академії аграрних наук України до 30 квітня.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × два =