Участь у вебінарі «Розумне та стале сільське господарство»

4 вересня було проведено вебінар «РОЗУМНЕ ТА СТАЛЕ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО». Захід було організовано Інститутом водних проблем і меліорації (Україна), компанією Valeur-Tech (Франція), Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Business «Україна: Тренінги з підвищення кваліфікації для сільськогосподарських малих та середніх підприємств».

Лекторами були представники організацій: Агроекологія УМР, Економічне агентство Франш-Конт провінції Бургундія; Аерокосмічна долина, Тулуза; Airbus Захист та Простір; TerraNIS; Weather Force; MEOSS; Регіональна Палата сільського господарства.

Протягом тренінгу було розглянуто технічні та економічні аспекти зрошення та органічного вирощування сільгосппродукції, а також перспективи розвитку таких інвестиційних проектів. Тренінг проводився в Франції – країні-лідері з використання цифрових технологій в аграрному виробництві та зрошенні.

Основними напрямками тренінгу були:

§  Формування розуміння фактору сталого продовольчого ланцюга для розвитку землеробства

§  Розуміння впливу та використання просторових і IoT технологій

§  Розвиток робототехніки в сфері землеробства в майбутньому

§  Обмін найкращими практиками в сфері зрошення та управління водними ресурсами на регіональному та місцевому рівнях

§  Обмін баченнями та точками зору на розвиток органічного ринку

§  Практичні рекомендації щодо застосування  новітніх технологій в практиці органічного вирощування та зрошення.

Участь у вебінарі від РМВ інституту прийняли: Діденко Н. к.с.-г.н., наукові співробітники Бутенко Я., Харламов О., аспіранти Білоброва А., Коваленко І., Васильєв А.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять − 2 =