УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ ПРИСВЯЧЕНА ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ҐРУНТІВ: «РОДЮЧІСТЬ ҐРУНТІВ ЯК ОСНОВА ЕФЕКТИВНОГО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ»

10-11 грудня 2019 року на кафедрі ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули, агробіологічного факультету НУБіП України (м. Київ), пройшла науково-практична конференція присвячена Всесвітньому дню ґрунтів: «Родючість ґрунтів як основа ефективного землекористування», ціллю якої було привернення уваги до охорони і раціонального використання ґрунтів нашої та інших країн світу та обмін досвідом.

Конференцію відкрив завідувач кафедри, доктор с.-г. наук, професор Балаєв Анатолій. Він привітав учасників конференції, гостей, наголосив, що резолюція Міжнародного союзу ґрунтознавчих наук була підтримана ФАО. Спільно з Таїландом ця організація виступила в ООН з ініціативою заснувати день, присвячений проблемі ґрунтових ресурсів Землі. У грудні 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 грудня Всесвітнім днем ґрунтів. Саме цього дня у 1883 році В.В. Докучаєв захистив свою докторську дисертацію «Русский чернозем». Метою схвалення Всесвітнього дня ґрунту Радою ФАО є привернення уваги до важливості ґрунтів у якості одного з найважливіших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем, а також життєво важливого джерела для благополуччя людей завдяки їхньому внеску в продовольчу, водну і енергетичну безпеку та скорочення масштабів втрати біорізноманіття та зміни клімату.

Від Ради молодих учених Інституту водних проблем і меліорації НААН участь у конференції прийняли Голова Ради Діденко Н. та секретар РМВ Білоброва А.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 4 =